1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy Parafian oraz Gości.

  1. Kancelaria parafialna czynna tylko we wtorek i czwartek od 18:00-19:00.

  1. Serdecznie zapraszamy młodzież (zwłaszcza młodzież przygotowującą się do bierzmowania) na Diecezjalne Spotkanie Młodych, które odbędzie się 14 września 2019 r. (sobota) w Skrzatuszu. Każdego roku to wydarzenie gromadzi kilka tysięcy młodych ludzi i jest pięknym doświadczeniem młodego Kościoła. Koszt około 40zł. Zapisy będą trwać w zakrystii.

  1. Burmistrz Polanowa oraz Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Feniks” w Polanowie serdecznie zapraszają na XVIII Regionalną Pielgrzymkę w Intencji Trzeźwości Narodu dnia 25.08.2019r. (niedziela), godz. 13:30. Szczegóły na plakacie w gablocie.

  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej „Śladami Chrystusa” (8 dni, samolot). Pielgrzymka w dniach 10-17.02.2020r. Wylot nastąpi z Warszawy, a podczas pielgrzymki będziemy w takich miejscach m.in. jak: Betlejem, Jerozolima, Cezarea Nadmorska, Góra Karmel, Nazaret, Kana Galilejska, Jezioro Galilejskie, Kafarnaum, Góra Błogosławieństw, Góra Tabor, Betania, Jerycho. Koszt pielgrzymki 3790zł + 95 USD od osoby (płatne w ratach). Prosimy już myśleć o tej pielgrzymce, więcej informacji bezpośrednio u ks. Rafała.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze bezpłatny dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu w związku z 100. rocznicą wybuchu. Ponadto w „Gościu”: zainspirowaną uroczystością Wniebowzięcia NMP refleksję o ostatecznym celu naszej ziemskiej wędrówki, czyli o niebie.

  1. Parafianom i Gościom serdecznie dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech dobry Bóg Wam błogosławi i obdarza pokojem. Szczęść Boże!

DUSZPASTERZE

W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

Ś. P. Barbara Jakubowska ur. 1935r.

                                                                Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...