1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy Parafian i Gości.

  1. W tym tygodniu, z powodu wyjazdu ks. Adama na rekolekcje, nie odbędą się lekcje języka włoskiego ani spotkanie Kręgu Biblijnego.

  1. W środę po Mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

  1. W najbliższy piątek 29 września przypadają imieniny ks. Rafała. Msza święta imieninowa w int. Solenizanta zostanie odprawiona w piątek o godz. 17.00. Po Mszy świętej będzie można złożyć ks. Rafałowi życzenia. Pamiętajmy w modlitwie o ks. Rafale i zechciejmy licznie przybyć na Mszę świętą imieninową.

  1. W sobotę o godz. 10.45 odbędzie się próba scholi dziecięcej (w kościele), o godz. 11.00 zbiórka ministrantów, o godz. 12.00 spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

  1. W najbliższą niedzielę 1 października o godz. 16.30 odbędzie się pierwsze w tym roku nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy!

  1. Komunikat Ks. Biskupa.

  1. Zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa, w ramach akcji „Różaniec do Granic”, w sobotę 7 października o godz. 9.30 sprzed naszego kościoła wyruszy autokar do kościoła stacyjnego w Mielnie. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się na wyjazd w zakrystii.

  1. Biskup Edward Dajczak otrzymał odpowiedź na list informujący Papieża Franciszka o II Synodzie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Ojciec Święty zapewnia nas o modlitwie w intencjach synodu oraz udziela apostolskiego błogosławieństwa uczestnikom prac synodalnych, wśród nich również członkom parafialnych zespołów synodalnych, i całej wspólnocie ludu Bożego naszej diecezji.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - przy wyjściu jest do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego.

  1. Parafianom i Gościom serdecznie dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech dobry Bóg Wam błogosławi i obdarza pokojem. Szczęść Boże!

DUSZPASTERZE

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
Ś. P. Marian Bąbel, ur. w 1936 r.
Ś. P. Łucja Kazubińska, ur. w 1928 r. (Msza święta pogrzebowa w środę o godz. 10.00)
                           
                            Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie ...