1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy Parafian oraz Gości!

 1. Zapraszamy na różaniec: młodzież i dorosłych w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej a w niedzielę o godz. 16.30, dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Prosimy o poprowadzenie różańca dla dorosłych wraz z rozważaniami przez następujące grupy: w poniedziałki – Krąg Biblijny, wtorki – Młodzież i KSM, środy – Odnowa w Duchu Świętym, czwartki – Szafarze i Ministranci oraz RPSK, piątki – Żywy Różaniec, soboty – Parafialny Zespół Caritas, niedziele – Akcja Katolicka.

 1. W dzisiejszą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 12.00 zostaną poświęcone różańce dzieci pierwszokomunijnych.

 1. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego (film).

 1. We wtorek odbędzie się comiesięczne spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania z klasy trzeciej gimnazjalnej. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 17.00, po Mszy świętej i po różańcu spotkanie w sali katechetycznej.

 1. W środę po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

 1. W tym tygodniu nie odbędą się lekcje języka włoskiego.

 1. W sobotę o godz. 10.45 w kościele – próba scholi dziecięcej, o godz. 11.00 zbiórka ministrantów, o godz. 12.00 spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

 1. Zarząd Regionu Koszalińskiego „Pobrzeże” NSZZ Solidarność zaprasza na uroczystości 33 rocznicy męczeńskiej śmierci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – 19 października o godz. 18.00 w kościele p.w. św. Kazimierza w Koszalinie.

 1. Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie zaprasza na Wieczór Poetycki „Najjaśniejszej Maryi Pannie w Hołdzie” w dniu 21 października 2017 r. (sobota) o godz. 17.00 do kościoła p.w. św. Józefa przy katedrze. W programie tego wieczoru jest prelekcja ks. dra Dariusza Jastrząbia i recytacja najpiękniejszych wierszy poświęconych Maryi.

 1. W najbliższą sobotę 21 października w Sali katechetycznej odbędzie się spotkanie dla dziewcząt: Szkoła Podstawowa – godz. 14.00, gimnazjum i szk. średnia – godz. 15.00. Zaprasza Siostra Aleksandra (Siostra Szensztacka).

 1. Siostry Szensztackie zapraszają dziewczęta od kl. 7. Szkoły Podstawowej i starsze na spotkanie pt. „Niebiańska kuchnia w Sarbinowie”. W programie kurs gotowania i zajęcia formacyjne. Termin 24-26 listopada. Miejsce: Sarbinowo. Zgłoszenia u Siostry Aleksandry – tel. 601 692 461.

 1. W dniach 4 – 5 listopada 2017 r. organizowana jest 34. Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę. Wyjazd pociągiem - koszt biletu pielgrzymkowego tam i z powrotem – 45 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego oraz Arka i L’Osservatore Romano.

 1. Parafianom i Gościom serdecznie dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech dobry Bóg Wam błogosławi i obdarza pokojem. Szczęść Boże!

DUSZPASTERZE

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
Ś. P. Krystyna Piasecka, ur. w 1958 r.
Ś. P. Wiesław Rybak, ur. w 1941 r.
Ś. P. Jadwiga Smyczyńska, ur. w 1932 r.
Ś. P. Janina Błażewska, ur. w 1926 r.
Ś. P. Stefan Kurp (Msza święta pogrzebowa w poniedziałek o godz. 11.00)