Krąg Biblijny
 
 
      "Krąg Biblijny w naszej Parafii ma swoje spotkania co tydzień, w każdy czwartek po Mszy Świętej wieczornej o godz. 17.45 w Sali św. Józefa (obok kancelarii parafialnej). Spotkania Kręgu Biblijnego trwają godzinę, kończą się o 18.45. Podczas tych spotkań staramy się poznawać Słowo Boże, pogłębiać wiarę oraz wiedzę związaną z Pismem Świętym.

      Spotkania są otwarte dla wszystkich chętnych - serdecznie zapraszamy! Jeśli masz pytania związane z Biblią i pragniesz wspólnie poszukać na nie odpowiedzi, jeśli chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami odnośnie Słowa Bożego, jeśli chcesz poznać ludzi, którzy - podobnie jak Ty - próbują lepiej poznać Chrystusa i Jego Ewangelię - przyjdź w najbliższy czwartek o godz. 17.45. Czekamy na Ciebie :)

 

To bardzo ciekawe pytanie. Próbując na nie odpowiedzieć, najpierw podzielę się swoim doświadczeniem. Kiedy biorę do ręki egzemplarz Pisma Świętego, to przed jego otwarciem staram się chwilę pomodlić, prosząc Pana Boga, żeby to spotkanie z Jego Słowem było owocne, to znaczy, żebym potrafił i chciał odczytać w biblijnych opowiadaniach to Słowo, które Pan chce skierować do mnie dzisiaj, właśnie podczas czytania. Potem otwieram Pismo Święte.